Základní škola a Mateřská škola
Základní škola a Mateřská školaKunratice u Cvikova
příspěvková organizace

Atletika Cvikov

.

Atletika Cvikov

Atletická Akce ve Cvikově pro Děti z 1. až 5. Třídy

V malebném městě Cvikov se ve středu 26.6.2024 uskutečnila jedinečná atletická akce zaměřená na děti od 1. do 5. třídy základních škol. Tato sportovní událost, pořádaná Domem dětí a mládeže Cvikováček, přilákala desítky nadšených malých sportovců.

Program a Disciplíny

Atletická akce nabídla široké spektrum disciplín, aby se každé dítě mohlo zapojit a vyzkoušet si různé druhy sportu. Mezi hlavní disciplíny patřily:

  1. Běh na krátké tratě – závody na 50 metrů, kde děti předvedly svou rychlost a obratnost.
  2. Skok do dálky – disciplína, která testovala sílu a techniku skoku.
  3. Hod míčkem – jednoduchá, ale zábavná disciplína zaměřená na přesnost a sílu hodu.
  4. Trojskok – trať, která prověřila nejen fyzickou zdatnost, ale i koordinaci a techniku dětí.

Malotřídky v Souboji

Tato akce byla také jedinečná tím, že proti sobě soutěžily malotřídky z Kunratic u Cvikova a malotřídka Svor. Děti z těchto malých školních zařízení měly jedinečnou příležitost poměřit své síly a dovednosti v přátelském duchu, což přispělo k posílení komunitních vazeb mezi těmito dvěma obcemi.

Organizace a Podpora

Organizace celé akce byla pečlivě naplánovaná a realizovaná. Učitelé se spojili, aby zajistili hladký průběh soutěží. Na každé stanoviště dohlíželi zkušení sportovci a trenéři, kteří dětem poskytovali cenné rady a podporu.

Dům dětí a mládeže Cvikováček zajistil potřebné vybavení a odměny pro účastníky. Ti nejlepší ve svých kategoriích byli odměněni drobnými cenami a diplomem.

Atmosféra a Závěr

Atmosféra během celé akce byla úžasná. Děti byly nadšené, soutěžily s plným nasazením a vzájemně se podporovaly. Rodiče a diváci vytvořili přátelskou a povzbuzující atmosféru, která motivovala malé sportovce k nejlepším výkonům.

Na závěr dne proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů, kde byly předány sladké odměny a diplomy. Radost a hrdost na tvářích dětí byly největší odměnou pro všechny organizátory, kteří věnovali svůj čas a úsilí této akci.

Význam pro Děti a Komunitu

Tato atletická akce ve Cvikově nebyla jen o soutěžení, ale hlavně o radosti z pohybu a budování týmového ducha mezi dětmi. Podobné akce mají velký význam pro zdravý vývoj dětí, podporují jejich fyzickou aktivitu a motivují je k dalším sportovním aktivitám.

Všichni zúčastnění se již nyní těší na příští ročník, který slibuje být ještě lepší a zábavnější.

...,.,..https://www.rajce.idnes.cz/zskunartice/album/atletika-cvikov

Datum vložení: 2. 7. 2024 8:27
Datum poslední aktualizace: 2. 7. 2024 8:43
Autor: Správce Webu

Základní škola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Napište nám

Východ a západ slunce

Slunce vychází:5:07

Slunce zapadá:21:07

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Červenec nese parna, krupobití a medovice, jestli hojný na bouřky a vichřice.

Pranostika na akt. den

Osvatém Kamilu slunce má největší sílu.