Základní škola a Mateřská škola
Základní škola a Mateřská školaKunratice u Cvikova
příspěvková organizace

Den maminkek

Den maminkek

Ke dni matek jsme 12.5. 2022 na naší škole uspořádali Den Maminek plný krásných vystoupení.

Bylo 12. května. Krásné, slunečné odpoledne. Možná, i proto měli všichni dobrou náladu a těšili se na vystoupení, které jsme si s dětmi připravili. Vždyť ta covidová pauza, kdy se nesmělo nic, byla strašně dlouhá! A tak není divu, že se všichni s chutí pustili do nacvičování. Naše pásmo patřilo nejenom maminkám, ale všem, kteří se přišli na nás podívat a podpořit nás. Do celé akce se zapojily děti ze školky, ze školy, ale také ze ZUŠ Cvikov. Zpívalo se, tančilo, skákalo na trampolínkách, recitovalo, a dokonce se hrál pohádkový muzikál „O Karkulce“. Program byl opravdu bohatý a pestrý. Věřím, že všechny přítomné bavil a zahřál u srdce. Jsem velmi ráda, že jsme mohli ukázat, že máme šikovné děti, a že škola není jenom o učení, ale také o kreativitě, zábavě a spolupráci.  Ukázat také to, že i odpolední kroužky mají smysl, a že u dětí můžeme rozvíjet další jejich schopnosti. Jen tak dál! Na závěr bych chtěla poděkovat všem, kteří mi pomáhali jakkoliv s přípravou a realizací. Všem, kteří napekli koláče, buchty a další dobroty. A ještě jedno srdečné poděkování patří Vám drahé kolegyně za práci s dětmi.  

                                                                                                   Mgr. Markéta Klimšová

Datum vložení: 9. 6. 2022 10:58
Datum poslední aktualizace: 9. 6. 2022 11:08
Autor: Správce Webu

Základní škola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Napište nám

Východ a západ slunce

Slunce vychází:7:45

Slunce zapadá:15:57

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Jaké zimy v prosinci, taková tepla v červnu.

Pranostika na akt. den

O svaté Barboře, ležívá sníh na dvoře.