Základní škola a Mateřská školaKunratice u Cvikova

Loučení s žáky 5. ročníku na konci školního roku

.

Loučení s žáky 5. ročníku na konci školního roku

Na konci školního roku jsme se rozloučili s našimi žáky 5. ročníku, kteří se nyní chystají na přechod na druhý stupeň. Tento významný okamžik byl plný emocí, vzpomínek a očekávání.

Nostalgie a nové výzvy

Žáci, rodiče a pedagogové se sešli, aby si společně připomněli úspěchy a důležité okamžiky uplynulých let. Loučení bylo plné emocí, kdy děti děkovaly svým učitelům za podporu a vedení, které jim poskytovali během jejich prvních školních let.

Přechod na druhý stupeň

Tento přechod je důležitým milníkem nejen pro žáky, ale i pro jejich rodiče a pedagogy. Žáci se těší na nové zážitky a výzvy, které je čekají na druhém stupni, a zároveň pociťují nostalgii z odchodu z místa, kde strávili pět let.

Předávání klíčů předškolákům

Na konci školního roku jsme uspořádali slavnostní předávání klíčů předškolákům. Tento symbolický akt znamenal přechod dětí z mateřské školy do základní školy a byl významným momentem pro děti i jejich rodiče. Klíče symbolizovaly otevírání dveří k novým možnostem a vědomostem, které na děti čekají v první třídě.

Během ceremonie současní prvňáčci předali symbolické klíče budoucím prvňáčkům. Tento okamžik byl doplněn malými dárky a pamětními předměty, které si děti odnesly domů na památku.

Závěr

Loučení s 5. ročníkem bylo významným momentem plným emocí a vzpomínek. Tyto okamžiky připomněly důležitost vzdělávání a podpory, kterou děti během svých prvních školních let dostávaly, a symbolizovaly začátek nové kapitoly v jejich vzdělávací cestě.

.,.,,,.https://www.rajce.idnes.cz/zskunartice/album/louceni-s-5-rocnikem-a-s-predskolaky

Datum vložení: 3. 7. 2024 11:42
Datum poslední aktualizace: 3. 7. 2024 11:56

Když dne ubývá, horka přibývá.

Osvatém Kamilu slunce má největší sílu.