Základní škola a Mateřská školaKunratice u Cvikova

Vystoupení pro maminky

.

Společné setkání

Rok utekl jako voda! V květnu každá maminka oslavila svůj svátek a dostala od dětí pusu, přáníčko, kytičku nebo nějakou sladkost. My jsme s dětmi pro maminky přichystali odpolední vystoupení, které proběhlo dne 11. května na sále. Atmosféra byla báječná. Všichni se na společné setkání velmi těšili. Děti zpívaly, tancovaly, recitovaly básně, a také skákaly na trampolínkách. Naše škola úzce spolupracuje se ZUŠ Cvikov. Žáci v čele s panem učitelem doprovázeli na hudební nástroje děti z MŠ. Zapojily se i maminky, které napekly sladké a slané dobroty. Těší mě, že se toto společné setkání stává naší tradicí. Jistě mi dáte za pravdu, že je občas potřeba vypnout, hodit starosti za hlavu, zastavit se a strávit čas v příjemném prostředí se svými přáteli a s rodinou. Na závěr mi dovolte poděkovat všem, kteří se zapojili, přiložili ruku k dílu a jakkoliv pomohli. Za rok na viděnou!

Mgr. Markéta Klimšová

.......,

Datum vložení: 16. 5. 2023 7:27
Datum poslední aktualizace: 16. 5. 2023 7:38

Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem.

Slepice kváčí, kohouti pějí, sedláčkové hrách a oves sejí.